Ponúkame Vám druhý článok v ktorom predstavujeme náučné stavebnice.

Tentokrát Vám predstavíme stavebnice Boffin.

Stavebnice Boffin sú skvelá voľba. Jednoduché zapájanie, možnosť kombinácie stavebníc medzi sebou a pre dnešný moderný svet veľmi podstatná funkcia, majú prepojenie s PC. 🙂

Základná stavebnica je Boffin I 100, ktorá obsahuje 30 súčiastok. Viete si vytvoriť základných 100 projektov ako napríklad lampičku, ventilátor, alarm, sirénu, poistku, zvonček, hlasom, alebo svetlom ovládanú žiarovku a mnoho iného.

Boffin 100

Rozšírená verzia je Boffin I 300, ktorá obsahuje 60 súčiastok a je z nej možné postaviť viac ako 300 projektov. Môžete si postaviť všetky projekty ako vo verzii Boffin I 100, ale máte navyše napríklad, detektor lži, rádio, vodný poplach, merač tlaku, detektor pohybu, merač odporu, zvukovú vlnu, laser a mnoho iných.

Boffin 300

Najvyššia verzia je Boffin I 750. Stavebnica obsahuje až 80 súčiastok a je z nej možné postaviť viac ako 750 projektov. Je možné postaviť všetky projekty ako v Boffin I 100 a Boffin I 300, ale máte navyše napríklad kompas, maják, detektor lži, FM Rádio a je ju možné prepojiť s PC.

Boffin 750

Výhodou stavebníc Boffin je, že sa dajú medzi sebou prepájať  a dajú sa aj rozšíriť o základné modely ako je Boffin auto 6SCRB, Boffin II 165-MotionBoffin II 175-LightBoffin II 185-Sound, alebo Boffin II 65-auto.

Stavebnice sú pre malých aj veľkých, aj pre kutilov, rádioamatérov aj pre profi.

Zvedavosti a rozhľade v elektronike sa medze nekladú! 🙂

Prajeme príjemné vzdelávanie! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.