Vianočný darček? Prečo nie náučnú stavebnicu?

Blížia sa vianoce a neviete čo svojim najmenším pod vianočný stromček?

Vyberte im jednu zo stavebníc, ktoré im pomôžu v rozhľade. Možno budú neskôr Vám vďačný, že ste ich správne nasmerovali! 🙂

Ako prvé by sme Vám radi predstavili české stavebnice Voltík, ktoré už mnohý z Vás poznajú. Sú rozdelené do troch modelov.

Voltik1

Prvý modelom je základný Voltík 1. určený pre úplných začiatočníkov. Základné zapojenia žiarovky, vypínača, bzučiakov a mnoho iného. Celkovo je tu popísaných 35 elektrických obvodov.

Voltik2

Druhý model je Voltík 2., ktorý je určený pre už mierne pokročilých. Sú v ňom už použité aj aktívne elektronické prvky. Stavebnica vysvetľuje zapojenie poľného telefónu, rádioprijímača, obvodov s LED diódami, stroboskop, detektor a mnoho ďalších. Celkovo je tu popísaných 50 zapojení.

Voltik3

Tretí model Voltík 3. je už určený pre pokročilých. V tomto modely je popísaná digitálna technika. Popísaných je tu 50 rôznych zapojení ako je napr. kódový zámok, hra pexeso, svetelný nápis, generátor, delič, húkačka a mnoho iného. Popísaných 50 zapojení iste nevyčerpá všetky možnosti stavebnice.

Stavebnice sú pre malých aj veľkých, aj pre kutilov, rádioamatérov aj pre profi.

Zvedavosti a rozhľade v elektronike sa medze nekladú! 🙂

Prajeme príjemné vzdelávanie! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.